PGK Koszalin

Harmonogram wywozu odpadów 2017r.

1. Harmonogram odbioru odpadów: miejscowość Kołzin.


2. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna miejscowości: Kleszcze, Skibno, Skibienko oraz Sucha Koszalińska.


3. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna miejscowość: Osieki.


4. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna miejscowości : Borowiec, Maszkowo, Mokre, Nowe Szczeglino, Przytok, Ratajki, Szczeglino, Sierakowo Sławieńskie, Sowno, Suszka, Sowieński Młyn, Węgorzewo Koszalińskie, Wonieść.


5. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna miejscowości: Karnieszewice, Gracz, Płonka, Trawica (bez numeru 10), Krzykacz.


6. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna Sianów ulice: Dworcowa, Kopernika, Łubuszan, Ogrodowa, Polna, Słowackiego, Węgorzewska.


7. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna ulice: Armii Polskiej, Brzozowa, Bukowa, Chrobrego, Dębowa, Jarzębinowa, Klonowa, Koszalińska, Kościelna, Kwiatowa, Lipowa, Lutyków, Łużycka, Mickiewicza, Morska, Parkowa, Piastów, Plac pod Lipami, Podgórna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Strzelecka, Sienna, Topolowa, Tylna.


8. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa wielorodzinna Sianów ulice: Armii Polskiej, Dębowa, Dworcowa, Koszalińska, Kopernika, Mickiewicza, Łużycka, Morska, Piastów, Słowackiego, Spokojna, Tylna. Miejscowości Skibno i Kłos.


9. Harmonogram odbioru odpadów: Sianów ulice: A. Polskiej 35, Koszalińska 16, 30, 34, Łubuszan 70, Łużycka 4B, 86A, Miła, Ogrodowa 7B, 8, 8A, 8B, Piastów 18, Przyjaciół, Zgody. Miejscowości: Gorzebądz 20, 23, Kędzierzyn 1B i 1C, Kościerza, Maszkowo 15,15B,16C,29,29B,30,30A,30B,30C,31, 32,33,34, Sieciemin 57, Sierakowo Sławieńskie 1A, Sierakówko 1, Skibno 40,41,42,61,62,63,64,65, Skwierzynka 1X, 3J, 3K, 3E, 3P, 58, Sucha Koszalińska 82B i 82D, Szczeglino 2M, 29C, Węgorzewo Koszalińskie 4A.


10. Harmonogram odbioru odpadów: Osieki (ulice: Długa, Parkowa 18, 22, 35, 55, Klonowa 5, Krótka, Koralowa 8, 15, 17, Nadmorska 19, Słoneczna 8, 13), Iwięcino 65 i 66, Krzykacz 1, 2, 3, Sieciemin 2, 2A i 2B, Wierciszewo 5 i 66.


 11. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa wielorodzinna miejscowość Kleszcze.


 12. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa wielorodzinna miejscowość Szczeglino.


 13. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa wielorodzinna miejscowość Rzepkowo.


 14. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna miejscowości: Bielkowo, Dąbrowa, Grabówko, Iwięcino, Rzepkowo, Sieciemin, Siecieminek, Trawica 10 oraz Wierciszewo.


 15. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna miejscowości: Gorzebądz, Kędzierzyn oraz Skwierzynka.


 16. Harmonogram odbioru odpadów: zabudowa jednorodzinna miejscowość Kłos.

 

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookies (tzw. ciasteczek). Kliknij na przycisk "Zamknij", aby ta informacja nie pojawiała się gdy odwiedzisz nas następnym razem. Aby dowiedzieć więcej na temat plików cookie i jak je usunąć, zobacz naszą Politykę prywatności.

Kliknij na przycisk aby zamknąć ten pasek
EU Cookie Directive Module Information